O nas

logo-10-lecie-big

KIEROWNIK 
Lidia Karasińska

 

NADZÓR PEDAGOGICZNY – MAZOWIECKI KURATOR OŚWIATY

Instytut Języków Obcych Language College jest jednym z najlepszych placówek nauczania języków obcych w regionie radomskim i Radomiu. Prowadzimy zajęcia w miejscach zlokalizowanych i na miejscu.

Placówka została dwukrotnie laureatem przyznanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz FRSE za nowatorskie inicjatywy nauczania języków obcych na poziomie europejskim.

Zajmujemy czołowe miejsca w rankingach szkół językowych.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć unikatowy system jakości który monitoruje indywidualne postępy kursanta, oraz wprowadza gwarancję zdanie egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego-niemieckiego-włoskiego-hiszpańskiego-rosyjskiego-francuskiego. System kontroli stanowi gwarancję, że organizowane kursy są najwyższej jakości i spełniają wszystkie wymagania kursantów.

Rzetelność i profesjonalizm to kluczowe wymagania, jakie stawiamy lektorom. Instytut Języków Obcych zatrudnia wykwalifikowany i profesjonalny zespół lektorski, legitymujący się znakomitą znajomością języka, przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu. Oprócz nauczycieli polskich zatrudniamy wykwalifikowanych native speakerów.

Profesjonalizm, jasne zasady i zadowolenie kursantów zaowocowały płynny nabór na kursy językowe.

Nagrody i wyróżnienia są dla nas ważne, ale najważniejsze jest zadowolenie naszych kursantów, którzy wiedzą, że naprawdę gwarantujemy skuteczne metody i wysoki poziom nauczania.

Jesteśmy  Centrum Egzaminacyjnym telc i Cambridge. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminów: telc, Cambridge ESOL, które są uznawane przez pracodawców na całym świecie za wystarczający dowód znajomości języka obcego, a jednocześnie posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminów.